Meny

Bønes Idrettslag

Kontaktpersoner lag

Her finner du en oversikt over kontaktpersoner/lagledere for de ulike lagene i håndballgruppen sesongen 2019-2020.

22.10.2019

G 7

Cathrine Jacobsencatjac80@hotmail.com
J 7Ingrid S. Bøeingridskjold@hotmail.com
G 8Linda Steffensenlindasteffensen@hotmail.com
J 8Tonje Elisabeth Peersentonje@fib.no
G 9Britt Henjumbrithhenjum@hotmail.com
J 9Cathrine Bøecathrinehboe@gmail.com
G 10Sandra Hosøysandra_eide86@hotmail.com
J 10 Gro Anita Steinegasteine@hotmail.com93423506
J 10Hanne Langseth Næsshannelnaess@hotmail.com93062764
G 11Cecilie Krohncecilie_krohn@hotmail.com
J 11Audil KvåleAudil.Kvale@mattilsynet.no
G 12 Vivian Eliassen vivian.eliassen@icloud.com
J 12Sondre Eikanger Kvaløzapodot@gmail.com
G 13Siri Omviksiri.omvik@gmail.com
J 13Jeanett RambergJeanettRamberg@hotmail.com92814849
G 14Ingun Risaistokkeland@hotmail.com
G 14Bente-Lise Gundersen blgun@equinor.com
J 14Mona Husebyemonahusebye@gmail.com
J 14Ellinor SælensmindeEllinor.Saelensminde@fotball.no
J 15Anne Randi RyggAnne.randi.rygg@me.com
J 15Marie SetreMarie76setre@hotmail.com
J 15Bjørn Storedalebjs.bergen@neumann.no
J 16Lars-Petter Osalars.petter.osa@sav.no
DamerIngunn Fosse

Partnere og sponsorer

powered by Ability.NET

Meny