Meny

Bønes Idrettslag

Bønes IL samarbeider med Sissels

Sissel Trening og Trivsel har inngått et samarbeid med Bønes IL, og kan derfor tilby klubbens medlemmer svært gunstige medlemskap for å kunne varierer medlemmenes trening og tilby forskjellige typer lagtrening.

Kristian Schult/Monica Skjold

Idrettslaget stiller medlemmer for disposisjon for og henge ut plakater / brosjyrer 2-3 ganger i året. Fortrinnsvis i januar og august.

24 Chilli: Døgnåpent - ubetjent treningssenter som tilbyr egentrening for kondisjon & styrke; Oppstart + nøkkel; kr. 350,- Pr. mnd; kr. 199,- min. 6 mnd binding. Dersom medlemmet slutter eller flytter kan avtalen brytes.

Sissels: Egentrening + gruppetrening; Klippekort a 10 klipp kr. 700,- / 3 mnd trening kr. 1200,- medlemskort a kr. 100,- kommer i tillegg. Om man ønsker veiledning kan dette kjøpes etter behov.

Dersom klubbens medlemmer er under 18 år må foresatte bli med på Sissels for og lage avtale. Minner om at det er 15 års grense på 24 Chilli og 16 års grense på Sissels. Ønsker et helt lag å trene sammen foregår dette på egne avtalte timer eller på 24 Chilli.

Vi ser frem til og se dere på senteret! Spørsmål eller mer info; send epost til monica@sissels.no

Mvh Monica Skjold, Sissel Trening og Trivsel

Partnere og sponsorer

powered by Ability.NET

Meny