Meny

Bønes Idrettslag

Vaktordning i Bøneshallen

I BA tirsdag 12. mars var det en artikkel om vaktordningen i Bøneshallen.

15.03.2019

Denne uken har det vært avisoppslag i BA og på BA.no vedr. vaktordningen i Bøneshallen.
Bønes IL mener det er godt forankret via foreldrekontaktene at klubben ikke ønsker en slik merbelastning og et slikt ansvar (brann, rømning, hjertestarter etc.) som en slik ordning medfører.

Nå er det skissert at Fyllingen IL tar vaktordningen i Bøneshallen når ordningen starter. Hvor forankret det er blant klubbens medlemmer må de selv svare for, men vi satser på at tilbudet i hallen vil bli like bra som det har vært.

Mange gjør en svært bra jobb på helgearrangementer og andre aktiviteter. Det er vi avhengig av for å drive en klubb.
Det er likevel ønskelig at enda flere kan bidra i styre og administrasjon av klubben - her er det bare til å melde seg til tjeneste for å bidra til at klubben vår blir et enda bedre samlingspunkt for våre barn og oss voksne knyttet til Bønes.

Avis_neitilvaktordning

Partnere og sponsorer

powered by Ability.NET

Meny